Logo Logo
%100 Hibe Alma Garantisi Nedir?

Çileğin iyisi renginden, Danışmanın kalitesi  %100 Garantisinden belli olur.

Size Özel Danışmanlık ve Proje Hazırlama Hizmeti çeşitli sebeplerden dolayı kendi hibe desteği başvuru dosyasını veya işletmesine özgü sorunları kendi imkanları, çaba ve bilgisi ile çözemeyen (hazırlamayan) yatırımcı ve girişimciler için sunulan %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Danışmanlık hizmettir. Bu hizmet kapsamında olan özel proje hazırlama hizmeti ‘’%100  Hibe Desteği Alma Garantilidir !’’ bu garanti işletme ile yapılan ön görüşme ve İşletme Anemnezi(KOBİ Anemnezi)*  yapıldıktan sonra belirli bazı şartlara göre verilmektedir. Bu şartlar kısaca İşletmenin başvuru yapacağı hibe programın özelliği, işletmenin hibe programı kapsamında alt yapısı  -mali ve operasyonel kapasitesi vb.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya sizin ilinizde faaliyette bulunan Çözüm Ortağı Danışmanlık Firmalarımız tarafından sizlere sunulan ‘’%100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti’’ndeki ‘’Garanti’’ sözde  danışmanlık yapan aracı ve çantacı firmaların vermiş olduğu sözel  ve afaki garantiler gibi değildir. Bu GARANTİ firmanız ile yapılan ön görüşme ve neticesinde oluşacak olan kanaatin ilgili hibe destek programının hedef ve öncelikleri ile uyumu baz alınarak verilir.

Firmamızdan alacağınız özel danışmanlık hizmeti için sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET GARANTİ SÖZLEŞMESİ ile hangi danışmanlığı hangi standartta  ne kadar süre alacağınız açık bir şekilde yazar yani bu sözleşme ile bizden alacağınız hizmetleri teminat altına almış olur ve daha da önemlisi  danışmanlık sektörün de hiçbir  firmanın size  sağlamayacağı  büyük bir  avantaj olan ‘’Hibe  Desteği Alamamanız  Durumunda Ödemiş Olduğunuz Danışmanlık Ücretinin Tamamı 5 İş Günü İçinde Size Geri İade Edilir.Hayır yanlış duymadınız ! Size vaat ettiğimiz desteği alamazsak bize ödediğiniz ücretin tamamını geri iade ediyoruz.’’

İster genel merkezimiz Hibe Kurtları ister Çözüm Ortağımız Olan Danışman Firmalarımızda çalışan KOBİ Uzmanlarından danışmanlık alın her iki durumda da siz hibe desteği alırken kesinlikle her saniye  Brüksel Uzmanları Danışmanlık güvencesi ve konforunu  yaşarsınız.

*İşletme Anemnezi (KOBİ Anemnnezi Nedir? )

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Çözüm Ortağı Danışmanlık firmalarımız tarafından, yılların bilgi ve deneyimi ile oluşturdukları ve genel olarak  proje  başvurusu esaslı hibe çağrılarında yararlanıcıların hazır bulunuşluğunda sahip olmalar gereken genel istendik yönergelerdir.Örnek vermek gerekirse ‘’ İşletmenin mali ve operasyonel kapasitesi ile oluşturulacak inovatif yaklaşımları çerçevesinde oluşturulan en iyi mantıksal matristir ‘’.Hangi ilgili açık teklif çağrısı olursa olsun işletme, KOBİ veya  girişimciler için KOBİ Anemnesi adlı Puantaj tablomuzdan 6 küçük eşit ,not alanlar için tarafımız veya diğer Çözüm Ortağı Danışmanlık Firmalarımız tarafından asla %100 Hibe Desteği Alma Garantisi  verilmez.

Devamını Oku...

Geliştirmiş olduğumuz bu kriter(KOBİ Anemnesi Puantaj Tablosu) baz alınarak hibe desteği proje kabulü yapmaktayız.Yani Firmamız ve Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımız Hibe Desteği Alamayacak Projeleri hazırlamaz.Kim ücret iadesi olan ve hibe  desteği alamayacak bir projeyi  hazırlar ki ? Üstelik hibe desteği alınamaması durumunda ücret iadesi varken ?  ve bu iade Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde  yazıyorken.

Hibe Destekleri hakkında alanında profesyonel Hibe Kurtları tarafından özel olarak  hazırlanan  ve hibe  desteği almanın püf noktalarını sizde  hemen öğrenmek için  Aracısız Hibe Alma Çözümlerimizden olan Hibe Alma Rehberlerini inceleye bilirsiniz.

Karar sizin ister KOBİ Uzmanı (Hibe Kurtları) tarafından sizin için özel olarak  hazırlanan Hibe Alma Rehberleri veya T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri ile  hibe  desteklerine tek başınıza  aracısız olarak başvurun.İster alanında profesyonel Hibe Kurtlarından özel %100 Kesin Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti satın alın.

Her  durumda eğer şartlarınız uyuyorsa Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile sizde hizmet sunduğumuz binlerce KOBİ, girişimci,yatırımcı ve esnaf gibi, hibe  desteklerine en hızlı/ en kolay/ en güvenilir ve en ekonomik yoldan hemen ulaşa bilirsiniz.

Standart Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesini buradan inceleye bilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler