Logo Logo
Kobi Gelişim Destek Programı (KOBİ - GEL) Hibe Programı Nedir?

Ülkemizde bir çok kamu kurum ve kuruluşu girişimci işletme  ve yatırımcıları  işletmelerinin gelişimleri ve yatırım yapmaları  konusunda özendirmektedir. Özellikle  bu yılın  başlarında açıklanan KOBİ-GEL (KOBİ Gelişim Destek Programı) ile  KOBİ'lerimize yönetim, üretim, tanıtım, teknoloji, finansman, iş gücü eğitimi gibi konularda hibe   ve faizsiz  kredi desteği sunmaktadır.2016 yılında ilk defa sunulan olan bu hibe desteğine KOBİ-GEL (KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI) denir.

KOSGEB ‘in bu hibe programı kapsamında çeşitli il ve sektörlerden işletmelere 300.000 TL hibe , 700.000 TL faizsiz kredi desteği sunulmaktadır.

Bu hibe programı ile KOSGEB yönetim, üretim, tanıtım, teknoloji, finansman, iş gücü eğitimi gibi konular için hibe desteği sunmaktadır.

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL ) Programı hakkında  daha fazla  bilgi almak ,KOSGEB’den KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında hibe ve faizsiz kredi desteği almanın bütün  yol, yöntem ve işlem  basamaklarını bütün ayrıntı ve püf noktaları ile alanında profesyonel KOBİ Uzmanlarının (Hibe Kurtları) kaleminden hemen öğrenmek , KOBİGEL hibe desteği başvuru formunuzu hazırlamak için  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan ve bu firmalara on binlerce lira proje  hazırlama ücreti ödemeden kendi KOBİ-GEL hibe  proje başvurunuzu  kendiniz yapmak istiyorsanız sizde  web sitemizden KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL ) Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce  müşterimiz  gibi  bu hibe  desteğine hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  erişme  fırsatı yakalaya bilirsiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizde satışa sunulan KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL ) Hibelerini Alma Rehberi ile sizde bu rehberi satın alan binlerce müşterimiz gibi rehberde yer alan  hibe  alma işlemleri ve Örnek Tam ve eksiksiz olarak doldurulmuş KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL ) proje dosyası ile sizde kendi KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL ) projenizi  hemen çok hızlı bir şekilde hazırlaya bilir böylece hiçbir  aracı ve proje  yazarı firmaya ihtiyaç duymadan çok hızlı ve kolay bir şekilde bu hibe desteğine ulaşabilirsiniz.

İşletmeniz için KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI( KOBİ-GEL)  hibe desteklerine en ucuz ve doğru yoldan ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmak için doğru yerdesiniz;

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL )Hibelerini Alma Rehberini görmek için tıklayınız.

Web sitemizden KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL ) Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Aracı ve proje başvuru formu doldurma firmalarına on binlerce lira ödemeden sizde web sitemizde satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak  dolduruşmuş KOBİ-GEL (KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI) örnek proje dosyasından yararlanarak kendi hibe  desteği başvurunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapıp KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) ile 300.000 TL hibe 700.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Sizden önce  web sitemizde T.HİBE  DESTEĞİ ALMIŞ ÖRNEK KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)   proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje dosyasından yararlanıp bu ürünü satın alan binlerce müşterimiz  gibi kendi proje  başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde doldura bilirsiniz. Web sitemizde  satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış ÖRNEK KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje  dosyalarını görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler