Logo Logo
Ar-Ge Ve İnovasyon Hibe Ve Kredilerini Alma Rehberi

Bu yılın başlarında  açıklanan ARGE Teşvik Programı paketi ile arge ve inovasyona sağlanan  Devlet desteği miktarı ve arge desteği sunan  kurum ve kuruluşun  sayılarının artmıştır. Buna  paralel  olarak işletme  ve  girişimcilerinde  arge ve yenilik konusunda bu hibe   ve faizsiz  Devlet desteklerine olan talebide  artmıştır.KOBİ’lerin bu  talebe karşılık işleri güçleri sadece dolandırıcılık olan  bir çok kötü niyetli firma ve kişi arge ve inovasyon konusunda danışmanlık söktürüne girip firmaları  ‘’…size şu kadar hibe kredi, bu kadar hibe  hibe  alacağız’’  diye dolandırmıştır ve hala da  aktif  olarak  dolandırmaya  devam  etmektedir.

Bu  durumun önüne geçmek için ilgili hibe  ve Devlet  desteği veren kurum ve kuruluşlar gerek resmi  web sayfalarındaki uyarılar  gerekse çeşitli kamu sporları aracılığı ile işletme  ve  yatırımcıları  bu hibe  dolandırıcılarına  karşı ısrarla uyarmaktadır. Bir çok  kamu kurum ve kuruluşu işletme , girişimci ve yatırımcıların hibe  başvurularının bizzat kendileri tarafından yapılmasını, hibe   başvurusu yapmanın çok kolay  basit  bir  dizi işlem  basamağından  oluştuğunu  vurgulamakta ve hibe  başvurusu yaparken  aracı firmalara ücret  ödememeleri gerektiğini ısrarla  söylemektedirler.

Devamını Oku...

KOSGEB resmi web sayfasında yer alan  işletme, KOBİ ve yatırımcıları aracı ve dolandırıcı  firmalara  karşı uyaran reklam  spotu.

Artık bütün İşletme, girişimci ve yatırımcılar aracı firmalara binlerce lira ücret ödemeden ve hibe dolandırıcılarının  tuzağına  düşmeden  web sitemizde  yer alan Hibe  Alma  Rehberleri ile kendi hibe  desteği başvurularını çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapabilir. Firmamızda çalışan onlarca KOBİ Uzmanı (HİBE KURDU) tarafından sizler için özel olarak   hazırlanmış KOSGEB ARGE ve İnoavasyon Hibelerini Alma rehberi ile KOSGEB ARGE ve İnovasyon hibelerine en hızlı , kolay ve  doğru yoldan  nasıl ulaşabileceğinizi öğrenip HİBE ALMA  REHBERLERİ’nde  yer alan işlem   basamaklarını uygulayıp  işletmeniz için çeşitli alanlarda  KOSGEB’in  arge ve inovasyobn hibe  desteğine  hemen ulaşma şansına  erişebilirsiniz.

KOSGEB ARGE ve İnovasyon hibe  ve kredilerini hemen  ve doğru  yoldan almanız konusuna firmamız  bünyesinde çalışan yılların deneyimi ve  danışmanlık sektörünün öncüsü KOBİ Uzmanlarımız ( HİBE KURTLARI) tarafından  hazırlanmış KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi’nden satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan  ve KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  Desteği Almış  Proje Örnekleri ile  sizde  kendi KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe Proje dosyanızı hemen çok hızlı ve kolayı  bir şekilde  aracı ve proje yazarı firmalara  on binlerce lira  ödemeden  ulaşabilirsiniz. Sizden önce  web sitemizde KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  desteği almış  proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

 

 

 Hibe Kurtlarından Tavsiyeler