Logo Logo
Kredi Desteği Almak İçin Proje Örnekleri

KOSGEB Hibe  ve Kredi destek programları içinde bazı  KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Başvuruları oldukça basit ve kolay olmak ile birlikte bu hibe  ve kredi  desteklerinden yararlanmak için işletme, girişimci, kobi ve yatırımcıların sadece 1-2 sf’lık başvuru formu dilekçesi  doldurmaları  gerekir. Bir çok işletme ise  bu başvuruların bu kadar kolay olduğu  bilmediği için 2 sf’lık  ve kendisinin de çok kolay bir şekilde  hemen  hazırlayabileceği bir  evrak için aracı ve proje yazarı firmalara on binlerce lir aracılık hizmeti  ödemekte ve bir çoğu da kötü niyetli aracı ve proje  yazarı firmalar tarafından tabir yerinde ise dolandırılmaktadır.

Devamını Oku...

KOSGEB Kredi Faiz  Desteği(  faizsiz kredi) destekleri de tıpkı KOSGEB Genel Destek, KOSGEB Gelişen İşletmeler Piyasası  başvurularında olduğu gibi aşağıdaki genel işlem  basamaklarını yapmaları gerekmektedir;

1-İşletmemiz  KOSGEB ‘in Hibe  ve Kredi Vereceği Sektörler  Kapsamında olmalı

2-İşletmenizi  KOSGEB veri tabanına  kayıt etmiş ve ilgili evrakları imzalayıp kaşelemiş olduğunu   KOBİ Bilgi Beyanı ve KOBİ Bilgi Dokümanı ile KOSGEB’e teslim etmelisiniz. Bu işlemin ardından kullanıcı adı ve şifreniz ile  KOSGEB Veri tabanı içine  girip ilgili  hibe veya kredi destekleri başvurunuzu  hemen çok hızlı bir şekilde hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan bu firmalara on binlerce lira para kaptırmadan yapabilirsiniz.

Devamını Oku...

KOSGEB Kredi Faiz Destekleri için işletmenin 2sf’lık başvuru  formu dilekçesi doldurması  yeterlidir. Bu yönde  sizde KOSGEB Kredi Faiz Desteklerine  aracı ve proje yazarı firmalara binlerce lira ücret ödemen  tek başınıza yapabilirsiniz. Bu yolla  sizin de tek başınıza 2-3 dk içinde çok kolay ve hızlı  bir şekilde  hazırlaya bileceğiniz 2sf’lık bir KOSGEB Kredi Faiz Desteği başvuru formu için 4.500-10.000 TL   arasından değişen yüksek  bedelleri ödememiş olursunuz.

KOSGEB Kredi Faiz  desteği kapsamında uygun başvuru  sahibi işletmeler 300.000 TL ’ye kadar faizsiz kredi desteği alabilir. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB Kredi  faiz desteği başvuru dönemleri, başvuru şartları, geri ödeme şartları vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Faizsiz Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında yeni iş yeri kuran  bay, bayan, engelli, genç,işsiz, üniversite mezunu,gazi ve şehit yakınlarına 100.000 TL   faizsiz kredi desteği sunulmaktadır. KOSGEB Girişimcilik Destek Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Programı kapsamında işletmelere  700.000- 1.200.000 TL arasında faizsiz kredi  desteği  sunulmaktadır .Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibelerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB ARGE ve İnovasyon Programı kapsamında işletmelere  300.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB ARGE ve İnovasyon Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  ve Kredini Alma Rehberlerini inceleyiniz.

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Programı kapsamında işletmelere  500.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB Endüstriyel Uygulama Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe  ve Kredini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı (KOBİGEL) kapsamında işletmelere  700.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programına (KOBİGEL) kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı Hibe  ve Kredini Alma Rehberini inceleyiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler