Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

Kimisi Çilekli Sever ! Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Web sitemizde sizlerin kendi KOSGEB Hibe  ve Kredi başvurularınızı kolay ve hızlı  yapabilmenizi  sağlayacak Hibe  Alma  Rehberleri ve T.Hibe  Desteği Almış Proje Örnekleri(Rehber satın almanız yeterlidir.) olmasına rağmen çeşitli sebepler ile işletmesi için  KOSGEB Hibe  ve Kredi desteği  başvuruları için özel başvuru proje formu  hazırlatmak isteyen işletme , girişimci  ve yatırımcılar için %100 Kesin  KOSGEB Kredi Faiz Desteği Alma Garantili Hibe Proje Danışmanlığı’da  sunmaktayız.

%100 Kesin  Destek Alma Garantili KOSGEB Kredi Faiz Desteği Danışmanlığı Nedir?

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin KOSGEB Kredi Faiz Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içine  geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin KOSGEB Kredi Faiz Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A) KOSGEB Kredi Faiz Desteği faizsiz kredi  başvurusu için KOSGEB’e sunmanız gereken evraklar

B) KOSGEB Kredi Faiz Desteği faizsiz kredi  desteği  başvuru formunun  hazırlanması

C) KOSGEB Kredi Faiz Desteği faizsiz kredi desteği proje  başvurunuz onaylandıktan  sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık

İşletmeniz için %100 Kesin KOSGEB Kredi Faiz Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan aşağıdaki hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin KOSGEB Kredi Faiz Desteği alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Destek Alma Garantili KOSGEB Kredi Faiz Desteği Danışmanlığı , danışmanlık hizmet fiyatlarımızı  öğrenmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler