Logo Logo
TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı (BİGG) İş Fikri Başvuru Kabul Eden Kurum Ve Kuruluşlar

Bu hibe  desteği kapsamında herhangi bir konu ve sektör ayrımı gözetilmeksizin, tüm teknoloji alanlarında yenilik odaklı, ticari değeri yüksek ürün ve hizmetlere dönüştürülecek iş fikri başvuruları TÜBİTAK tarafından belirlenen aşağıdaki Uygulayıcı Kuruluşlar tarafından kabul edilecektir.

Ø Anadolu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi

Ø Bilkent CYBERPARK

Ø Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş.

 Ø Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme A.Ş.

 Ø Erciyes Teknopark A.Ş.

 Ø Fırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici A.Ş.

Ø Hacettepe Teknokent Tek.Tran. Ar-Ge Dan. En. Sa. Çe. İle.San. ve Tic. A.Ş.

Øide-EGE Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş., Sabancı Ünv. İnovent A.Ş. ve Adana ÜSAM ortaklığı

Ø İTÜNOVA Teknoloji A.Ş.

Ø İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş. (İYTE)

Ø Karadeniz Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi

Ø Konya Teknokent Teknoloji Geliştirme Hizmetleri A.Ş. (Selçuk Ü.)

Ø ODTÜ Teknokent Yönetim A.Ş Ø Özyeğin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi

Ø TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi

Ø Türk Ekonomi Bankası A.Ş. (TEB) Ø Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş.

Devamını Oku...

Aracı ve  proje yazarı firmalara ihtiyaç duymadan kendi TÜBİTAK ARGE Hibe  desteği proje dosyanızı hazırlamak için sizde web siteminde yer alan TÜBİTAK ARGE T.Hibe Desteği Almış ,yüzlerce proje örneği dosyası arasından sizin için en uygun olanını seçip  satın alabilirsiniz. Web sitemizden Aracısız Hibe Alma Çözümleri arasında yer alan TÜBİTAK T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinden yararlanarak sizde t. hibe desteği proje örneği  satın alan binlerce  müşterimiz gibi  aracı ve proje  yazarı firmalara , on binlerce lira proje  hazırlatma ücreti ödemeden  satın almış olduğunuz proje örneğinden yararlanarak kendi TÜBİTAK ARGE Hibe  Desteği proje dosyanızı  çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz.

Kendi TÜBİTAK  ARGE  Proje dosyasını  hazırlamak için ,web sitemizden  t. hibe desteği almış  proje örneği satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde satışa sunulan örnek t.hibe  desteği almış binlerce proje örneği  arasında yer alan t.hibe  desteği almış TÜBİTAK ARGE proje örneklerini incelemek için tıklayınız.

TÜBİTAK Hibe Destekleri hakkında detaylı bilgi almak ve uygulamaya koymak istediğiniz ARGE  projesinin hangi TÜBİTAK ARGE Hibe Desteği kapsamında olduğunu öğrenmek ve  iletişime  geçmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler