Logo Logo
TÜBİTAK 1512 Başvuru Evrak Ve İşlemleri

Programın 1. aşamasında iş fikri başvuruları “3. Çağrı Konusu ve Kapsamı” bölümünde belirtilen Uygulayıcı Kuruluşlara yapılır. Uygulayıcı Kuruluş tarafından yapılacak 1. aşama değerlendirmesi sonucu iş fikirleri 1. aşamaya kabul edilen girişimcilerin aşağıdaki belgeleri başvuru yaptığı Uygulayıcı Kuruluşa ibraz etmesi gerekmektedir.

· Diploma veya çıkış belgesinin aslı ya da noter onaylı kopyası (lisans öğrencileri için, öğrenci işlerinden alacakları 1 Ekim 2015 tarihine kadar mezun olabileceklerini gösterir belge),

· Yüksek lisans ve doktora öğrencileri için 1 Nisan 2015 tarihinden sonra alınan öğrenci belgesinin aslı,

 · Nüfus cüzdanı fotokopisi

 · Taahütname

Ayrıca, öğrenimini yurt dışında tamamlayanların, YÖK'ten alınacak denklik belgesinin noter veya öğrenci işlerinden ıslak imzalı halini 1 Ekim 2015 tarihine kadar Uygulayıcı Kuruluşa ibraz etmeleri gerekir. Bu belgelerin sağlanmaması veya eksik olması halinde, girişimcinin 1. aşama başvurusu kabul edilmeyecektir. 1. aşama başvurusunda mezun olmamış lisans öğrencilerinin mezuniyet durumlarını belgeleyen diploma ya da çıkış belgesini 1 Ekim 2015 tarihine kadar Uygulayıcı Kuruluşa ibraz etmeleri gerekmektedir. Programın 2. aşamasında iş planı başvuruları http://eteydeb.tubitak.gov.tr adresindeki Proje Değerlendirme ve İzleme Sistemi (PRODİS) uygulaması üzerinden yapılır. Uygulayıcı Kuruluşların PRODİS üzerinden onay verdiği girişimciler 2. aşamaya başvurabilirler.

Devamını Oku...

Aracı ve  proje yazarı firmalara ihtiyaç duymadan kendi TÜBİTAK ARGE Hibe  desteği proje dosyanızı hazırlamak için sizde web siteminde yer alan TÜBİTAK ARGE T.Hibe Desteği Almış ,yüzlerce proje örneği dosyası arasından sizin için en uygun olanını seçip  satın alabilirsiniz. Web sitemizden Aracısız Hibe Alma Çözümleri arasında yer alan TÜBİTAK T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinden yararlanarak sizde t. hibe desteği proje örneği  satın alan binlerce  müşterimiz gibi  aracı ve proje  yazarı firmalara , on binlerce lira proje  hazırlatma ücreti ödemeden  satın almış olduğunuz proje örneğinden yararlanarak kendi TÜBİTAK ARGE Hibe  Desteği proje dosyanızı  çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz.

Kendi TÜBİTAK  ARGE  Proje dosyasını  hazırlamak için ,web sitemizden  t. hibe desteği almış  proje örneği satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde satışa sunulan örnek t.hibe  desteği almış binlerce proje örneği  arasında yer alan t.hibe  desteği almış TÜBİTAK ARGE proje örneklerini incelemek için tıklayınız.

TÜBİTAK Hibe Destekleri hakkında detaylı bilgi almak ve uygulamaya koymak istediğiniz ARGE  projesinin hangi TÜBİTAK ARGE Hibe Desteği kapsamında olduğunu öğrenmek ve  iletişime  geçmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler