Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

Kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların çeşitli yurt içi ve yurt dışı hibe ve fon kaynakalarınan yararlanması için ( hibe  desteği alabilmesi için) ihtiyacınız olan Avrupa Birliği Hibe  Desteği Alma Rehberleri ve Avrupa Birliği T.Hibe  Desteği Almış Proje Başvuru Formu Dosyaları web sitemizde  satışa  sunulmaktadır fakat kimisi çilekli sever !

Bütün çilek sevenler için  kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara sağlanan hibe  destekleri konusunda profesyonel , Hibe Kurtları  refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısına özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili Proje  ve Hibe Süreç Danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Devamını Oku...

Kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlarınız aşağıda belirtilen hibe  desteklerinin tamamı  tıpkı Avrupa Birliği  hibe desteklerinde olduğu  gibi yüz binlerce lira ,dolar avru, sterlin, yen vb hibe desteği alabilir. Bu hibe  destekleri için bütün çilek  severlere  müjde ! Hibe Desteği Projelerini %100 Kesin Destek Alma Garantisi ile  Hazırlamaktayız.

Bu harika fırsatı yakalamak onlarca yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluştan  hibe  desteği almak için  bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Kimisi Çilekli Sever ! Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik köy çileği …

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile aşağıda  belirtilen yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluş için Hibe Desteği Alma Garantili Proje Hazırlama ve Hibe Süreç Danışmanlığı sunmaktayız.

%100 Hibe Desteği Alma Garantili Hibe Projesi Hazırlama  ve Süreç Danışmanlığı sunduğumuz ve yüzbinlerce lira ,avro,sterlin, yen alabileceğiniz hibe programlarından bazıları;

Avrupa Birliği Hibe Destekleri

Kalkınma Ajansı Doğrundan Faaliyet Hibe Destekleri

Açık Toplum Vakfı Hibe Destekleri

Başbakanlık Tanıtım Fonu Hibe Destekleri

Büyük Elçilik Hibe Destekleri

Diğer Yurt İçi Ve Yurt Dışı Diğer(Berghof Vakfı, Chrest Vakfı, Mama Cash, Kıng Baudouın, The Global Fund For Chıldren, Natıonal Endowment For Democracy, The Jpmorgan Chase Foundatıon, Robert Bosch Stıftung vb.) Hibe Destekleri

Gap Kırsal Kalkınma Hibe Destekleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı Hibe Destekleri

İçişleri Bakanlığı İl Dernekler Hibe Destekleri

KDRP( Köye Dönüş ve Rehabilitasyon) Hibe Destekleri

Sabancı Vakfı Hibe Destekleri

Kalkınma Bakanlığı ( SODES ) Hibe Destekleri

Dünya Bankası (SRAP ) Hibe Destekleri

Kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlar için üstte belirtilen  ve burada  yazılmayan onlarca hibe desteği sunan  kurum ve kuruluş için  Aşağıda  maddeleştirilen %100 Hibe Desteği Alma Garantili Hibe Projesi Hazırlama  ve Süreç Danışmanlığı hizmetini sunmaktayız.

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile Avrupa Birliği Hibe Proje başvurularınızı hazırlıyoruz.

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz Avrupa Birliği hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,Hibe ve Fonör Kurulca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içinde geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

%100 Kesin Garantili Avrupa Birliği  Hibe   Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz Hizmetin Kapsamı;

A)İlgili hibe  başvurusu için resmi olarak sizin hazırlamanız  ve sunmanız gereken evraklar.

B) İlgili hibe projesinin hazırlanması ( + çeviri yapılması )hibe  başvuru formunun  hazırlanması

C) Hibe Proje  başvuru formunuz proje başvuru formunuz hibe almaya hak kazandıktan ( başvurunuz onaylandıktan ) sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık

Sizde çeşitli yurt içi ve yurt dışı hibe  ve fon sağlayan kurumdan faaliyetleriniz için  ihtiyacınız olan hibe  desteklerini almak için proje hazırlama  ve hibe süreç danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmetimizi Satın Alabilirsiniz.  

%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili AB Hibe Desteği Danışmanlık hizmet paket programımızı  hakkında  detaylı bilgi  sahibi olmak için  tıklayınız.

Avrupa Birliği ( AB) Hibe Desteği alma konusunda danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşteri referanslarımız ve Avrupa Birliği ( AB) Hibe Desteği danışmanlık fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler