Logo Logo
Maksimum Hibe Miktarı Ve Oranı

Açık Toplum Vakfı’nın projelere verdiği destek, proje toplam bütçesinin üçte birini (1/3) aşamaz. Hibe desteği maksimum üst limiti 250.000 TL ‘dir.

Kar amacı gütmeyen  kurum ve kuruluşlar aşağıdaki hibe desteklerine müracaat edip yüzbinlerce lira  hibe desteği alabilir;

Üstte  belirtilen hibe  kaynaklarından yararlanmak isteyenler için aradığınız  her şey web sitemizde  satışa  sunulmaktadır. Web sitemizde  bütün kar amacı gütmeyen  kurum ve kuruluşların  bu hibe desteklerine  başvuru  yapıp hibe almalarını sağlayacak yönde  bütün ihtiyaçlarını  karşılamaya  yönelik Hibe Kurtları tarafından özel olarak  hazırlanan çeşitli Hibe Alma Rehberleri ve bu hibelere  başvuru yaparken  kendi hibe  desteği başvuru formlarını çok kolay ve doğru bir şekilde  doldurmalarını sağlamaya yönelik( referans ve örnek alabilecekleri) yüzlerce T.Hibe Desteği Almış (Tam Eksiksiz Olarak Doldurulmuş) Proje Örnekleri yer almaktadır. Herkes t.hibe  desteği almış bir proje örneğine bakıp , kendi hibe proje  başvuru formunu aracıya, proje yazarına on binlerce lira ödemeden çok kolay ve  hızlı bir şekilde  hazırlayabilir.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler