Logo Logo
Maksimum Hibe Miktarı

Bu hibe programı kapsamında proje başına hibe tutarı en az 40.000 TL, en fazla 200.000 TL ‘dir
 Sabancı Vakfı Hibe desteklerine başvuru yapıp hibe  desteği almak isteyen kar amacı gütmeyen  kurum ve kuruluşlar aşağıda  belirtilen hibe desteklerine de  başvuru yapıp , bu hibe destekleri ile yüzbinlerce dolar, TL , sterlin, avro hibe desteği alabilir.

Üstte  belirtilen ve genel olarak  kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların yararlandığı bu hibe  desteklerinden siz  hala  yararlanmadınız mı ? Kar amacı  gütmeyen kurum ve kuruluş bu hibe  desteklerine kolayca başvuru yapıp hibe desteği alabilir. Bu hibe  desteklerinden  başvuru yapmak ve hibe fırsatlarını yakalamak için ihtiyacınız olan her şey  web sitemizde bulunmaktadır. Üstelik  bu hibe  desteklerini almak  için aracılara, proje başvuru  formu doldurma  firmalarına on binlerce lira ödemeden sizde bu hibe  fırsatlarına en ekonomik  ,en kolay ve doğru yoldan hemen erişe bilirsiniz.

Nasıl Mı ?

Devamını Oku...

Web sitemizden,  kurulu  yeni kurulan veya kurmayı düşündüğünüz  dernekler için yurt içi ve yurt dışı onlarca hibe  ve fon kaynağından  hibe  desteği almak  için ihtiyacınız olan herşey yer almaktadır. Çeşitli yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluştan Dernekler  Nasıl  en hızlı, kolay ve doğru yoldan  hibe  desteği alabilir öğrenmek için web sitemizde satışa sunulan Hibe Alma  Rehberleri’ni inleyebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı onlarca hibe  desteği için bu hibe desteklerine müracaatlarınızda sunmanız gereken proje başvuru formlarını  hazırlamak için bakıp örnek alabileceğiniz yüzlerce T.Hibe Desteği Almış Proje Örneğini de  web sitemize bulmanız mümkün.

Hibe Kurtları tarafından sizler için özel olarak  hazırlanan Web sitemizde  yer alan Hibe Alma  Rehberleri ve T.Hibe  Desteği Almış Proje Örnekleri ile size  web sitemizden ürün alan binlerce müşterimiz  gibi hibe desteklerine aracıya, çukacıya  on binlerce lira proje  başvuru formu doldurma ücreti ödemeden ulaşabilirsiniz. Herkes t.hibe desteği almış bir proje  başvuru  formuna bakıp ve  proje örneğini inceleyip kendi hibe desteği başvuru formunu çok kolay  hızlı ve en doğru yoldan  hazırlayıp hibe  fırsatlarını en ucuz ve kolay yoldan yakalayabilir.

Dernekler gibi Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar için özel olarak hazırlanmış Hibe Alma Rehberleri ile sizde yüz binlerce lira, dolar, avro, sterlin hibe desteği alabilirsiniz; İşte o Hibe Alma Rehberleri;

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar için Hibe Alma Rehberleri

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar  İçin Bütün Yurt  İçi Ve Yurt Dışı Fon Kaynakların Hibe Alma Rehberi, incelemek için tıklayınız.

Avrupa Birliği Hibe Desteklerini alma Rehberi, incelemek için tıklayınız.

Kalkınma Ajansı Doğrundan Faaliyet Hibe Desteklerini Alma Rehberi ,incelemek için tıklayınız.

Bu  rehberlerde  belirtilen işlem  basmalarını uygulayan kar amacı  gütmeyen kurum ve kuruluşlar . çeşitli yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluşlardan yüz binlerce lira  hibe  desteği alma  fırsatına web sitemizden bu ürünlerden satın alan müşteri referanslarımız gibi kolay ve doğru yoldan  hemen ulaşabilir.

Üstte belirtilen Rehberlerde  yer alan t.hibe  desteği almış proje örnekleri sizlerin  kendi hibe desteği başvuru formunuzu hazırlarken sizlere örnek olması amacı ile verilmiştir. Satın aldığınız hibe alma rehberinde yer alan  T.Hibe  Desteği Almış Proje Örneği  gibi  binlerce farklı t.hibe desteği almış proje örneği görmek ve bu proje örneklerinden yola çıkarak kendi hibe desteği başvuru formunuzu doldurmak için aşağıda listede  belirtilen t.hibe desteği almış  proje örneklerinden yola çıkaran sizde  kendi hibe  desteği başvuru formunuzu tam  eksiksiz olarak  hazırlayabilir aracıya, çukacıya on binlerce lira proje  başvuru formu doldurma ücreti ödemenden tek başınıza hibe  desteği başvurusu  yapabilirsiniz.

Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar için T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri

Avrupa Birliği hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Kalkınma Ajansı Doğrundan Faaliyet hibe desteği için T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Açık Toplum Vakfı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Başbakanlık Tanıtım Fonu hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Büyük Elçilik( Japon,Avustralya vb. ) Hibe Desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Diğer Yurt İçi Ve Yurt Dışı Diğer(BERGHOF VAKFI, CHREST VAKFI, MAMA CASH, KING BAUDOUIN, THE GLOBAL FUND FOR CHILDREN, NATIONAL ENDOWMENT FOR DEMOCRACY, THE JPMORGAN CHASE FOUNDATION, ROBERT BOSCH STIFTUNG vb.) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

GAP Kırsal Kalkınma hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Gençlik ve Spor Bakanlığı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

İçişleri Bakanlığı İl Dernekler Yardımı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

KDRP( Köye Dönüş ve Rehabilitasyon) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Sabancı Vakfı hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Kalkınma Bakanlığı ( SODES ) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

Dünya Bankası (SRAP ) hibe desteği için  T.Hibe Desteği Almış Proje Başvuru Formu  Örnek Dosyaları

 

 

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler